Zapisy na kurs języka angielskiego

Z myślą o dzieciach i młodzieży Ośrodek Kultury w Będzinie wznawia od września kurs języka angielskiego.

Grupy, dla których jest organizowany kurs to: przedszkolaki w wieku od czterech do sześciu lat (2 x w tyg. 30 minut), dzieci w wieku szkolnym (2 x w tyg. 60 minut; klasy: 1-3, 4-6) oraz gimnazjaliści (2 x w tyg. 60 minut). Kurs poprowadzi Aleksandra Rzepka, nauczyciel z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym. Prowadziła już kursy języka angielskiego korzystając z różnych metod nauczania, m.in. Helen Doron. Z wykształcenia jest absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego, Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu oraz stypendystką The North School of Art and Design we Wrexham w Wielkiej Brytanii.

Prowadząca proponuje: naukę w małych grupach (dziecko uczy się grupie do 10 osób), dużo konwersacji (szczególne uwzględnienie mówienia po angielsku, dzięki czemu dziecko poznaje praktyczne zastosowanie języka w codziennych sytuacjach), połączenie nauki języka z różnymi formami ekspresji (zabawa, ruch, sztuka). Nauczyciel zapewnia, że godziny lekcyjne prowadzone są w przyjaznej atmosferze w całości w języku angielskim. Istnieje możliwość przygotowania do egzaminów.

UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona, warunkowana kolejnością zgłoszeń. Więcej informacji i zapisy pod nr tel.  (32) 7758200 oraz w Ośrodku Kultury w Będzinie.