Zakończenie lata w parku na Dolnej Syberce

Kolejna Będzińska Biesiada Smaków, zakończenie lata dla dzieci oraz muzyka pod gołym niebem to imprezy, które odbędą się w ostatni wakacyjny weekend w parku na Dolnej Syberce.

Podczas trzech dni wspaniałej zabawy przewidzieliśmy moc atrakcji dla każdego mieszkańca, bez względu na wiek!

Startujemy w piątek 26 sierpnia z muzyką pod gołym niebem.

Na scenie wystąpią zespoły znane doskonale wszystkim miłośnikom muzyki disco polo i dance – Piękni i Młodzi oraz Mejk. Wieczór zakończy koncert Pawła Stasiaka z zespołem Papa D, znanym z wielu niezapomnianych przebojów.

Dodatkową atrakcją będzie prezentacja drużyny MKS Będzin, a przy okazji szansa na zdobycie klubowych gadżetów!

W sobotę 27 sierpnia zaplanowano imprezę dla najmłodszych.

Zapewnimy dzieciom moc dobrej zabawy w wiosce indiańskiej. Będą także zabawy ruchowe, gry interaktywne, malowanie twarzy oraz strzelanie z łuku.

W niedzielę 28 sierpnia na wszystkich czekać będzie kulinarna uczta podczas szóstej edycji Będzińskiej Biesiady Smaków.

Gwiazdą wieczoru będzie Bohdan Łazuka – śpiewający aktor i kabareciarz, znany z wielu teatralnych i filmowych ról komediowych. Pobawimy się w trakcie występu Tomasza Karolaka z zespołem Pączki w Tłuszczu oraz usłyszymy zespoły Goose Bumps i Grodźczanie.

Nie zabraknie także licznych stoisk, kramów, konkursów i zabaw dla dzieci. Wystawcy zaprezentują specjalnie przygotowane na tę okazję wyroby rękodzielnicze. Jak w poprzednich edycjach będziemy pobijać kolejny kulinarny rekord – tym razem przygotujemy największą ilość zupy fasolowej!

plakat zakonczenie lata ostateczny projekt

Patronat medialny:

logo eska