Będzińskie zakończenie lata!

Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza mieszkańców miasta do wspaniałej zabawy podczas imprezy Zakończenie Lata w parku Syberka, która odbędzie się 25-27 sierpnia.

Na ostatni sierpniowy weekend przewidzieliśmy moc atrakcji i rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek.

25.08 – MUZYKA POD GOŁYM NIEBEM

Na początek będzińską scenę rozgrzeją: DJ FREAK, DJ MALVI AKA LADY EM., DJ RADETZKY.

Bogate soulowe sample, błyskotliwe i inteligente teksty, a także charakterystyczne, wręcz unikalne w polskim hip-hopie brzmienie zapewni RASMENTALISM.

Gwiazdą wieczoru będzie GROMEE – dj i polski producent, który podbija świat brzmieniem żywych instrumentów oraz eksperymentami z muzyką. Jego sety na żywo to zawsze najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki, które wciągną każdego słuchacza. Należy dodać, że jego utwór Spirit z 2017 roku jest najczęściej grany w polskich stacjach radiowych.

O godzinie 19.15 zapraszamy na przedsezonową prezentację siatkarzy MKS Będzin

Dla pasjonatów sportów wodnych i ekstremalnych niezależnie od poziomu zaawansowania przygotowaliśmy:

TOR SKIMBOARDOWY, czyli słoneczny ślizg na desce. Został zapoczątkowany w latach 20-tych, na słonecznej plaży Laguna Beach. 40 metrów długości i 4 metry szerokości – tyle potrzeba, aby odtworzyć naturalne warunki dla tego sportu. Aby poślizgać się na płytkiej warstwie wody, wystarczy drewniana deska i trochę odwagi! Przy pomocy najlepszych instruktorów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i pozytywną atmosferą, nauczysz się tego w 10 minut.

TRICKBOARD – zabawa polega na utrzymaniu równowagi ciała tak, aby nie spaść z deski. Ćwiczymy tym rozwój motoryczny, który doskonałe służy przygotowaniom do wszelkich sportów. Nie tylko deskowych!

26.08 – ZAKOŃCZENIE LATA DLA DZIECI

Zapraszamy wszystkie dzieci do przeżycia niezapomnianej wakacyjnej przygody z Bobem Budowniczym! Szalona betoniarka Dizzy, stanowisko małego inżyniera, miniplac budowy, megaklocki, samochody i inne zabawki, pomogą dzieciom przenieść się do świata znanej i lubianej bajki.

Dodatkowo najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu innych atrakcji takich jak gry i zabawy, dmuchańce czy malowanie twarzy.

27.08 – BĘDZIŃSKA BIESIADA SMAKÓW

Ostatni dzień letniego szaleństwa rozpocznie się plenerowymi zajęciami ZUMBY. Do tańca w gorących rytmach porwie wszystkich Radek Nosal.

Natomiast o 16:00 zapraszamy wszystkich uczestników do wspólnego POBICIA REKORDU POLSKI na NAJDŁUŻSZĄ ZAPIEKANKĘ! Dla każdego przewidziany jest poczęstunek!

Będzie można posłuchać folkloru w wykonaniu ZESPOŁU ZIEMI BĘDZIŃSKIEJ oraz ZESPOŁU GRODŹCZANIE. Na naszej letniej scenie pojawi się 5 saksofonów, 4 trąbki, 4 puzony oraz sekcja rytmiczna ORKIESTRY ROZRYWKOWEJ BIG SILESIAN BAND.

Niezapomniany finał wieczoru zapewni wszystkim znany i lubiany RUDI SCHUBERTH, którego popularne przeboje zabrzmią w parku Syberka o 19:00.

Pokochaj magię Będzina! Zapraszamy!

www-zakonczenie-lata1