Sylwester w stylu lat 80.

Podczas tegorocznego Sylwestra w parku Syberka będziemy bawić się przy największych przebojach lat 80., w rytmach muzyki takich zespołów jak Abba, Roxette oraz Boney M. w wykonaniu najlepszych zespołów coverowych.

 

Muzyczne zakończenie starego roku rozpocznie się o godzinie 20:30. Tradycyjnie o północy Nowy Rok będziemy witać niezwykłym pokazem fajerwerków. Całości imprezy towarzyszyć będą stragany z zabawkami i balonami oraz małą gastronomią.

Pożegnanie roku rozpocznie się od występu zespołu Abba Family. Następnie usłyszymy zespół Roxanne – Roxette Tribute Band (21:30). Kulminacją imprezy będzie występ zespołu Babylon – Boney M. Cover Show. O północy na będzińskim niebie rozbłyśnie wyjątkowy pokaz fajerwerków.

baner

Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i tym razem Koleje Śląskie uruchamiają z okazji Sylwestra specjalne nocne pociągi. Umożliwią one bezpieczne powroty z wielu miast.

Możliwość dojazdu oraz powrotu w godzinach nocnych koleją to duże udogodnienie dla wielu osób, które zdecydują się spędzić noc sylwestrową poza swoim domem, nierzadko poza miejscem swojego zamieszkania.

Dodatkowe szczegóły dostępne są na: http://kolejeslaskie.com/z-sylwestra-wroc-pociagiem/