Halina Frąckowiak wystąpi w Grodźcu

Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza na coroczny jesienny koncert w filii Ośrodka Kultury w Grodźcu. 12 października o godz.18 wystąpi Halina Frąckowiak – jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej lat 70. i 80.

„Papierowy księżyc”. „Serca gwiazd” czy „Bądź gotowy dziś do drogi” – te niezapomniane przeboje artystki do dziś wybrzmiewają w rozgłośniach radiowych.
Halina Frąckowiak debiutowała mając 16 lat na II Festiwalu Młodych Talentów. Współpracowała z takimi zespołami, jak Czerwono-Czarni, ABC, Tarpany czy Drumlersi. Karierę solową rozpoczęła w 1972 r. Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt i kaset, a jej koncerty można było obejrzeć w wielu miejscach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W roku 2005 artystka odznaczona została medalem „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis” – przyznawanym przez Ministra Kultury. Jej twórczość niezmiennie cieszy się dużą popularnością, gromadząc na koncertach pełne sale.
Zaproszenia na koncert można odebrać w filii Ośrodka Kultury w Grodźcu od poniedziałku do piątku od 8 – 16. Ilość ograniczona.