Zajęcia Stałe

Zajęcia stałe BędzinZajęcia stałe GrodziecZajęcia stałe Łagisza

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2017/ 2018

Ośrodek Kultury w Będzinie ul. Małachowskiego 43

 

  • MALARSTWO SZTALUGOWE – dorośli

Dorota Korus

od 2 września (sobota)

zajęcia: wtorki w godz. 15.00 – 20.00 oraz soboty w godz. 8.00 – 13.00

cena – 50 zł (raz w tygodniu)

  • NAUKA RYSUNKU I MALARSTWA – dzieci i młodzież

Dorota Korus

od 8 września

piątki w godz. 14.00 – 16.00

cena – 50 zł 

  • PLASTYKA – dzieci raz w tygodniu

Beata Fonik

od 4 września

poniedziałki, wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00

cena – 50 zł

  • JĘZYK ANGIELSKI – dzieci

Aleksandra Rzepka : 667-536-003

od 2 września – lekcja pokazowa

poniedziałki i piątki – grupa I w godz.16.00 – 16.45

wtorki i czwartki – grupa II w godz.16.00 – 16.45

wtorki i czwartki – grupa III w godz.17.00 – 17.45

wtorki i czwartki – grupa IV (nowa) w godz. 18.00 – 18.45

poniedziałki i piątki – grupa V (nowa) w godz. 17.00 – 17.45

cena – 90 zł

  • ZAJĘCIA WOKALNE

Lidia Ściwiarska

od 4 września

poniedziałki w godz.14.15 – 21.00 , wtorki w godz.16.30 – 21.00 , czwartki w godz.11.45 – 14.45, piątki – zapisy

cena – 80 zł

  • ZAJĘCIA TANECZNE

Genowefa Gajewska

od 5 września

wtorki i czwartki w godz.16.00 – 17.00 (I grupa) oraz  w godz.17.00 – 18.00 (II grupa)

cena – 50 zł

  • AEROBIK

Genowefa Gajewska

od 5 września

wtorki i czwartki w godz. 18.00 – 19.00

cena – 50 zł

  • JOGA

od 4 września

Marta Majchrzak

poniedziałki i środy w godz.18.00 – 19.30

cena – 100 zł

  • CERAMIKA

od 6 września

Anna Pałys – Zatorska

środy – dzieci w godz.16.00-18.00 i czwartki dorośli w godz.16.00-19.00

cena – 60 zł

  • CHÓR

od 6 września

Agata Widera

środy w godz.17.00 – 19.00

bezpłatne

  • GALWAY

od 2 września

Iwona Polak

wtorki – w godz. 18.00 – 21.00 i soboty w godz. 10.00 – 15.00

warsztaty:opłata za jednorazowe wejście:
– soft (taniec miękki): 15 zł
– step: 15 zł
– soft+step: 20 zł

  • ZESPÓŁ ZIEMI BĘDZIŃSKIEJ

od 5 września

wtorki w godz.16.30 – 18.30

bezpłatne

  • FITNESS dla wszystkich

od 4 września

Mateusz Kościelny

poniedziałki godz.19.00 – body workout i czwartki godz.18.00 – deepwork

cena – 60 zł za 8 wejść; jednorazowo 9 zł

  • Szkoła Tańca EXTREME

zapraszamy na zajęcia już od 4 września

od 4 września

zajęcia:

  • BREAK DANCE – poniedziałki i środy w godz. 16.30 – 17.30
  • HIP HOP – poniedziałki i środy w godz.17.30 – 18.30
  • HIP HOP – wtorki i czwartki w godz.18.30 – 19.30
  • TAŃCZĄCE BRZDĄCE – czwartki w godz.17.30 – 18.30

 cena – break dance i hip hop – 105 zł; tańczące brzdące – 60 zł

Zajęcia stałe 2017 / 2018

Filia Ośrodka Kultury w Grodźcu, plac Skarbińskich 1 (dawniej ul. Słowackiego 2)

PONIEDZIAŁEK:

  • Zajęcia plastyczne / 12:00 – 17:00 /bezpłatne/ instruktor Tadeusz Dul

  • Zespół Grodźczanie / 17:00 – 19:00 /bezpłatne/ kierownik Stefania Urgacz

  • J. Angielski dla dzieci 4-6 l. / 18:30 – 19:15 / 90 zł za mc 2x tyg / instruktor Aleksandra Rzepka

  • Pilates / 18:30 – 19:30 / 1x 15zł lub 4x 40 zł / zapisy i info: www.lacultura.pl lub 513 823 993

WTOREK:

  • Jumping Frog / 18:30 – 19:30 / od 20zł do 130 zł karnety / zapisy: 506 393 099

ŚRODA:

  • J. Angielski dla dzieci 12 lat / 15:30 – 16:30 / 100 mc 2x tyg / instruktor Sylwia Dobrzańska

  • J. Angielski dla dzieci 9-11 lat / 16:30 – 17:15 / 100 mc 2x tyg / instruktor Sylwia Dobrzańska

  • Brydż sportowy emerytów i rencistów / 16:00 – 21:00 / Jerzy Matyjaszek (od listopada 2017)

  • Akademia Wróbelka Elemelka dla 4-6 latków (taniec) / 18:00 – 18:45 / 1x 15zł lub 4x 40 zł / zapisy i info: www.lacultura.pl lub 513 823 993

CZWARTEK:

  • J. Angielski dla dzieci 12 lat / 15:30 – 16:30 / 100 mc 2x tyg / instruktor Sylwia Dobrzańska

  • J. Angielski dla dzieci 9-11 lat / 16:30 – 17:15 / 100 mc 2x tyg / instruktor Sylwia Dobrzańska

  • Zespół Grodźczanie / 17:00 – 19:00 / bezpłatne / kierownik Stefania Urgacz

  • Dance MIX dla dzieci 6-9 lat / 16:30 – 17:30 / 1x 15zł lub 4x 40 zł / zapisy i info: www.lacultura.pl lub 513 823 993

  • Hip Hop dla młodzieży / 17:30 – 18:30 / 1x 15zł lub 4x 40 zł / zapisy i info: www.lacultura.pl lub 513 823 993

  • ZUMBA&Fitness solo dla Pań / 18:30 – 19:30 / 1x 15zł lub 4x 40 zł / zapisy i info: www.lacultura.pl lub 513 823 993

PIĄTEK:

  • Nauka gry na keyboard, pianinie i akordeonie / indywidualnie / 889 289 511 Damian Bojar Szkoła FORTE Lekcje Muzyki w Twoim Domu

  • Szachy dla dzieci i młodzieży / 16:00 – 19:00 / 40zł mc 1x tyg / Andrzej Gromada

  • J. Angielski dla dzieci 4-6 l. / 18:30 – 19:15 / 90 zł za mc 2x tyg / instruktor Aleksandra Rzepka

Zajęcia stałe w Filii Ośrodka Kultury w Łagiszy (ul. Radosna 6)

[w sprawie zajęć w Łagiszy prosimy dzwonić na numery 32-7602557 lub 662197498]
J.ANGIELSKI (poniedziałki i piątki)
16:00–17:00 gr. starsza
17:00–17:45 gr. młodsza
100zł m-c lub 50zł 1/2 m-c
Marta Zarychta-Dróżdż

PLASTYKA (wtorki)
13:00–17:00
bezpłatne
Tadeusz Dul