Zajęcia Stałe

Zajęcia stałe BędzinZajęcia stałe GrodziecZajęcia stałe Łagisza

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/ 2019  
Ośrodek Kultury w Będzinie ul. Małachowskiego 43
szczegóły pod nr tel. (32) 775-82-00 wew. 16,17

PONIEDZIAŁEK:

  • Szkoła Tańca STAGE ART / Hip Hop grupa podstawowa godz. 17.30 – 18.30, HiP Hop grupa średnio-zaawansowana 18.30 – 19.30, Body Shape 19.30 – 20.30
  • Zajęcia wokalne / 15.30 – 20.00
  • Angielski dla dzieci / 3-4 lata godz. 15.30 – 16.00, 5-6 lat godz. 16.15 – 17.00, 7-8 lat godz. 17.15 – 18.00, 6-latki godz. 18.15 – 19.00
  • Malarstwo sztalugowe / 15.00 – 20.00
  • Aerobik / godz. 18.30

 

WTOREK:

  • Zajęcia baletowe / I grupa godz. 16.00 – 17.00 , II grupa godz. 17.00 – 18.00
  • Galway / godz. 18.00 – 20.00
  • Aerobik / godz. 18.00 – 19.00
  • Joga / godz. 18.00 – 19.30
  • Zespół Ziemi Będzińskiej / godz. 16.00 – 18.30
  • Zajęcia wokalne / 16.15 – 20.00
  • Plastyka / godz. 16.00 – 18.00
  • Angielski dla dzieci / 3-4 lata godz. 15.30 – 16.00, 7-8 lat godz. 16.15 – 17.00, 8-9 lat godz. 17.15 – 18.00, 7-latki godz. 18.15 – 19.00

 

ŚRODA:

  • Galway / godz. 18.00 – 20.00
  • Szkoła Tańca STAGE ART / Hip Hop grupa podstawowa godz. 17.30 – 18.30, HiP Hop grupa średnio-zaawansowana 18.30 – 19.30, Body Shape 19.30 – 20.30
  • Joga / godz. 18.00 – 19.30
  • PTTK / 14.00 -16.00
  • Chór / godz. 17.00 – 19.00
  • Ceramika dla dzieci / godz. 16.00 – 18.00

 

CZWARTEK:

  • Zajęcia baletowe / I grupa godz. 16.00 – 17.00 , II grupa godz. 17.00 – 18.00
  • Szkoła Tańca STAGE ART / Hip Hopki 5-6 lat godz. 17.00 – 17.30, HiP Hop grupa pokazowa 18.00 – 20.00
  • Aerobik / godz. 18.00 – 19.00
  • PTTK / 14.00 -16.00
  • Zajęcia wokalne / 12.15 – 15.00
  • Plastyka / godz. 16.00 – 18.00
  • Angielski dla dzieci / 3-4 lata godz. 15.30 – 16.00, 7-8 lat godz. 16.15 – 17.00, 8-9 lat godz. 17.15 – 18.00, 7-latki godz. 18.15 – 19.00
  • Ceramika dla dorosłych / godz. 16.00 – 19.00

 

PIĄTEK:

  • Joga / godz. 18.00 – 19.30
  • Angielski dla dzieci / 3-4 lata godz. 15.30 – 16.00, 5-6 lat godz. 16.15 – 17.00, 7-8 lat godz. 17.15 – 18.00, 6-latki godz. 18.15 – 19.00

 

SOBOTA:

  • Malarstwo sztalugowe / 9.00 – 14.00
  • Galway warsztaty / godz. 9.00 – 15.30

PONIEDZIAŁEK:

  • Zajęcia plastyczne / 13:00 – 17:00 /bezpłatne/ instruktor Tadeusz Dul
  • Zespół Grodźczanie / 17:00 – 19:00 /bezpłatne/ kierownik Stefania Urgacz
  • Angielski dla dzieci 7-10 lat godz. 16:15 – 17:00, 10-15 lat godz. 15:30 – 16:15 / 100 zł za mc 2x tyg / instruktor Sylwia Dobrzańska
  • Pilates, Fitness / 19:00 – 20:00 / 1 x 10 zł., 4 x 35 zł., 8 x 60 zł.

 

WTOREK:

  • Gitara / 16:00 – 20:00 / 35 zł za 60 min. / instruktor Wojciech Leniartek

 

ŚRODA:

  • Angielski dla dzieci 7-10 lat godz. 16:15 – 17:00, 10-15 lat godz. 15:30 – 16:15 / 100 zł za mc 2x tyg / instruktor Sylwia Dobrzańska
  • Spotkania AA / 18.00 -20.00
  • Brydż sportowy emerytów i rencistów / 16:00 – 21:00 / Jerzy Matyjaszek
  • Akademia Wróbelka Elemelka dla 4-6 latków (taniec) / 17:00 – 18:00 / 1x 15zł lub 4x 40 zł / zapisy i info: lacultura.pllub 513 823 993

 

CZWARTEK:

  • Zespół Grodźczanie / 17:00 – 19:00 / bezpłatne / kierownik Stefania Urgacz
  • Dance MIX dla dzieci 7-10 lat / 16:30 – 17:30 / 1x 15zł lub 4x 40 zł / zapisy i info: lacultura.pllub 513 823 993
  • Hip Hop dla młodzieży 11-16 lat / 17:30 – 19:00 / 1x 15zł lub 4x 40 zł / zapisy i info: lacultura.pllub 513 823 993
  • Pilates, Fitness / 19:00 – 20:00 / 1 x 10 zł., 4 x 35 zł., 8 x 60 zł.

 

PIĄTEK:

  • Szachy dla dzieci i młodzieży / 16:00 – 19:00 / 40 zł mc 1x tyg / Andrzej Gromada

 

Zajęcia stałe w Filii Ośrodka Kultury w Łagiszy (ul. Radosna 6)

J.ANGIELSKI – dla dzieci i młodzieży
Marta Zarychta-Dróżdż

PLASTYKA – dla dzieci
Tadeusz Dul