Ośrodek Kultury w Będzinie

Dzień Dziecka z Robomanią!

Rodziców synek w tym domu mieszka, inteligentny ten nasz koleżka! Uczy się pilnie, ma tę smykałkę, mógłby rozwikłać każdą zagadkę! Lecz gdy do domu ze szkoły wraca, Facebook i gierki to jego praca. Martwi się ojciec, martwi się matka, jak zaktywować tego gagatka? Co go pobudzi, co go odmieni? Co jego życie na lepsze zmieni? Kocha komputer, kocha wyzwania, niech się nauczy programowania! I tak się zaczęła syneczka przygoda - super zabawa i głowa jak nowa! Apki, programy i kontrolery, roboty, drukarki i 3D bajery. Projekty, modele, Python przyszłościowy, gier własnych tworzenie, koledzy, zawody! Na każdych zajęciach wspólne główkowanie, zabawa, sukcesy, no i kodowanie! Tak się synek wkręcił w to programowanie, że najpewniej MISTRZEM w przyszłości się stanie! Cieszy się dziś ojciec i cieszy się matka, Programista i uczeń dziś z tego gagatka! Super, że nasz synek mądry i wesoły chodzi do Robomanii, takiej świetnej szkoły! 

Wszystkiego Najlepszego w życiu wszystkim Naszym Wspaniałym Gagatkom z okazji Dnia Dziecka życzy cały Zespół Robomania.

Odbierajcie swoje PREZENTY 50% RABATU na zapisy na nowy rok szkolny 2024/2025 oraz gratisowe lekcje próbne do końca czerwca! Serdecznie zapraszamy na zajęcia stacjonarne 2024/2025 do filii Ośrodka Kultury w Będzinie Grodźcu!
Szczegóły wszystkich naszych kursów znajdziecie na stronie www.robomania.pl. Zapisy na nowy rok szkolny oraz gratisowe lekcje próbne pod linkiem https://www.robomania.pl/?page_id=5547  Dodatkowe pytania infolinia 730999823.

LUBISZ KOMPUTER, LUBISZ WYZWANIA, NAUCZ SIĘ Z NAMI PROGRAMOWANIA! ROZWIJAMY ZDOLNOŚCI PRZYSZŁOŚCI!