Ośrodek Kultury w Będzinie

Nowa oferta zajęć na rok szkolny 2022/2023!

Na nowy rok szkolny przygotowaliśmy ciekawą ofertę zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Każdy może znaleźć coś dla siebie - od zajęć plastycznych, poprzez taniec czy zajęcia fitness.

Kontynuowane będą zajęcia plastyczne dla dzieci, malarstwo sztalugowe dla dorosłych, warsztaty z ceramiki, hip hopu i breakingu dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie także body shape, pilatesu oraz jogi. Podobnie jak w latach ubiegłych, dużym zainteresowaniem cieszy się kurs z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Kontynuowane będą zajęcia dla miłośników gier komputerowych w grodzieckiej filii, brydża i szachów. Po dłuższej przerwie ruszą zajęcia z malarstwa i rysunku dla młodzieży, którzy chcą się przygotować do egzaminów do szkół plastycznych i na uczelnie wyższe. 

Nowością w tym sezonie będą warsztaty skierowane dla kobiet czyli Strefa Kobiet - high heels i oddechowo-rozciągające oraz lekcje umuzykalniające - nauka gry na gitarze w stylu blues rock amerikana i podstawy gitary rytmicznej z elementami improwizacji.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA oraz karta zgłoszenia i regulamin uczestnictwa w zajęciach w zakładce ZAJĘCIA Kliknięcie spowoduje otwarcie plikuKliknięcie spowoduje otwarcie plikuarcie pliku Kliknięcie spowoduje otwarcie plikuKliknięcie spowoduje otwarcie plikuKliknięcie spowoduje otwarcie pliku

Szczegółowych informacji na temat zajęć udziela w Będzinie dział animacji kultury pod nr tel.  32 775 82 00, wew. 21,
natomiast w Filii Ośrodka Kultury w Grodźcu pod nr tel. 32 760 25 57.