Ośrodek Kultury w Będzinie

Przegląd zespołów amatorskich METROROCK

Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza do wzięcia udziału w II edycji Metrorocka!

Regulamin II przeglądu zespołów amatorskich METROROCK

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji przeglądu zespołów amatorskich odbywającej się w Będzinie. Konkurs skierowany jest do młodych zespołów, które chcą zaprezentować swoją twórczość oraz podążać dalej muzyczną ścieżką.

Wymagania: minimum 3 utwory własnej kompozycji gotowych do zaprezentowania na scenie. Dopuszczamy również covery przy występie na koncercie finałowym, warunkiem jest w pełni własna aranżacja. Wszystkich artystów prosimy o przesłanie jednego autorskiego utworu (który mógłby być zaprezentowany „na żywo”. Bierzemy pod uwagę także możliwość używania wszelkiego rodzaju loopery czy też korzystanie z pomocy prywatnego laptopa podczas występu finałowego).

Nagrodę przyznaje profesjonalne Jury. Nagrodą jest sesja nagraniowa jednego utworu w profesjonalnym studio umożliwiająca dalszą promocje swojej twórczości, a także możliwość zagrania na dużej scenie.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie? Do dnia 31.07.2023 r. należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy pocztą mailową na adres dyrektor@ok.bedzin.pl z załączonym utworem w formacie Mp3. Nagranie nie musi być profesjonalne, konieczna jest jednak słyszalność poszczególnych instrumentów. Minimalny czas trwania utworu to 1,5 min, a maksymalny 6 min.

Zespoły zakwalifikowane do finału zostaną poinformowane drogą mailową do dnia 13.08.2023 r.

Drugi etap polega na koncercie finałowym, który odbędzie się 25.08.2023 r. w Parku Syberka w Będzinie.

 

do pobrania:
Kliknięcie spowoduje pobranie plikuregulamin METROROCK
Kliknięcie spowoduje pobranie plikukarta zgłoszenia METROROCK