Ośrodek Kultury w Będzinie

Metrorock - pierwsza edycja przeglądu amatorskich zespołów

Rusza będziński Metrorock!

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej będzińskiej edycji przeglądu amatorskich zespołów. To muzyczne wydarzenie ma na celu promocję młodych i obiecujących kapel rockowych. Daje szansę na wybicie się na rynku muzycznym i możliwość zaprezentowania się na dużej scenie.

Zespoły, które wezmą udział w przeglądzie, powalczą o sesję nagraniową w profesjonalnym studio. Drugi etap konkursu to koncert finałowy, który odbędzie się 27.08.2022 r. w Parku Syberka w Będzinie.
Na zgłoszenia do przeglądu organizatorzy czekają do 10 sierpnia 2022 roku. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.ok.bedzin.pl

do pobrania:

Kliknięcie spowoduje pobranie plikuregulamin METROROCK
Kliknięcie spowoduje pobranie plikukarta zgłoszenia METROROCK

 

Regulamin przeglądu METROROCK

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej będzińskiej edycji przeglądu amatorskich zespołów muzycznych. 

1. Organizatorem konkursu jest Ośrodek Kultury w Będzinie.

2. Konkurs skierowany jest do amatorskich zespołów muzycznych, które chcą zaprezentować swoją twórczość oraz podążać dalej muzyczną ścieżką.

3. Nagrodę przyznaje profesjonalne Jury.

3.1 Jury wybiera laureata, któremu przyznaje nagrodę. Jury może także przyznać wyróżnienia.

3.2 Nagrodą jest sesja nagraniowa w profesjonalnym studio, umożliwiająca dalszą promocję swojej twórczości, a także możliwość zagrania na dużej scenie.

4. Co uczynić, aby wziąć udział w konkursie? Do 10 sierpnia 2022 r. należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy pocztą mailową na adres dyrektor@ok.bedzin.pl z załączonym nagraniem
w formacie MP3.

4.1 Nagranie nie musi być profesjonalne, konieczna jest jednak słyszalność poszczególnych instrumentów. Nagranie powinno być wykonane starannie, dźwięk powinien być wyraźnie słyszalny bez trzasków, szumów, zbędnych elementów, jak poboczne rozmowy, nakładające się podkłady muzyczne.

4.2 Minimalny czas trwania przesłanego utworu to 1,5 min, a maksymalny 6 min.

4.3 Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej Ośrodka Kultury w Będzinie (www.ok.bedzin.pl).

5. Drugi etap konkursu polega na koncercie finałowym, który odbędzie się 27.08.2022 r. w Parku Syberka w Będzinie. Zespoły zakwalifikowane do finału zostaną poinformowane drogą mailową do dnia 15 sierpnia 2022 r.

6. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu.

7. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania konkursu, bądź jego przerwania bez podania przyczyny.